Teklif Al Biz Sizi Arayalım Whatsapp Hattı Destek Hattı

OPERASYONEL FİLO KİRALAMA

Periyodik Bakım

Türkiye geneli geniş bir yelpazeye sahip olan anlaşmalı “Servis” noktaları ile Nascar Filo memnuniyetinizi hedefleyerek, güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

Arıza/Yol Yardım

Acil durumlarda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak “Assistance Yol Yardımı” arayarak, çekme, kurtarma, arıza, kaza gibi sorunlarda en kısa sürede çözüm sunar.

Hasar Kaza

Araçların hasar yönetimi, Nascar Filo’nun Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla, kaliteli ve güvenle gerçekleştirilir.

Yedek Araç

Hasar/kaza gibi durumlarda aracınızın onarımı boyunca sizlere ikame araç desteği sağlanarak işinizi zaman kaybı yaşamadan sürdürebilirsiniz.

Lastik Yönetimi

Araçlarınızın yaz/kış lastiklerinin değiştirilmesini, depolanmasını sizlere en yakın anlaşmalı bayilerimizden randevu alarak gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Yönetimi

Talebiniz doğrultusunda HGS Yönetim hizmeti ile geçiş ücreti ödemelerinizi sizin yerinize takip ediyoruz.

Trafik Sigortası/Muayene

Tüm araçların trafik sigortaları tarafımızca yapılmakta olup, muayene randevusu alarak belirli bir ücret vermeden araç muayenenizi yaptırabilirsiniz.

Mekanik

Aracınızda meydana gelebilecek mekanik arıza ve yedek parça tedariğinde, anlaşmalı servislerde hızlı çözüm ile destek sağlanmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Tüm konularınız için 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.