Teklif Al Biz Sizi Arayalım Whatsapp Hattı Destek Hattı

Biz Kimiz ?

Nascar Filo Kiralama A.Ş. , Türkiye'nin Otomotiv sektöründe güven ismi ile bağdaştırılmış Nas Şirketler Topluluğunun operasyonel filo kiralama hizmetinde öncü markasıdır. Nas Grubu’nun Türk Otomotiv sektöründe 1987'den beri sahip olduğu ticari geçmişi, güvenilir kurumsal kimliği ve tecrübesi, Nascar Filo Kiralama A.Ş.’nin müşterilerine sunduğu uzun soluklu çözüm ortaklığında operasyonel gücünü oluşturmaktadır.

2015 yılında faaliyete başlayan Nascar, sunduğu operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12-24 ay arası, uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır. Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Uzun dönem kiralamanın avantajlarını müşterilerine sunan Nascar, tam müşteri mutluluğunu hedeflemektedir. Uzun dönem kiralama ile aylık sabit ödemeler ile nakit akışında avantaj elde eder, araç bedellerinin finansman yükü altına girmezsiniz. Araç alımı için kredi kullanacaksanız, bankalar nezrinde kredibiliteniz azalmaz. Araç alımı için kredi kullanmayacaksanız öz kaynaklarınız korunur. Maliyetleriniz sabitlenir, araç işletim masrafları ile ilgili karşınıza sürpriz ödemeler çıkmaz.

Araçlarla ilgili bütçelerinizde uzun dönem revize etmeniz gereken hiçbir ihtiyaç kalmaz. Kiralama faturalarını gider olarak muhasebeleştirerek KDV ve vergi indirimi sağlarsınız.

Nascar müşterileri, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler. Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden, Nascar’ın tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Dönem sonunda araçların 2.el değer kaybı, 2.el satışından kaynaklanan kurumlar vergisi ve satış formaliteleri gibi sorunlar ortadan kalkar.

Nascar uzun dönem kiralama müşterileri için Türkiye’nin her bölgesinde yer alan anlaşmalı servislerimiz, profesyonel ekibimiz, hızlı hizmet anlayışımız her daim odağımızda olan müşterilerimizin gözünde de farklılık yaratmaktadır.

NEDEN NASCAR ?

Güven Konfor ve Filonuz Önceliğimiz.

  • Filo maliyetlerinizi tasarrufu
  • Güven içerisinde sürüş keyfi
  • Geniş filo ağı ile sürdürülebilirlik
  • Sizleri yarı yolda bırakmayacak hizmetimiz
  • Geniş servis ağı